Menu

IV zlot Prawdziwych Lemingów już 4-5 marca w Katowicach

IV zlot Prawdziwych Lemingów zbliża się wielkimi krokami. Już 4-5 marca spotykamy się w Katowicach przy imprezie IEM w spodku.

Podoba ci się artykuł? Klikając w reklamę, przyczyniasz się do rozwoju strony.

Zlot będziemy łączyć z ogólnopolskim zlotem Ajantisa, który odbędzie się w dniu 4 marca w Jeff’s Silesia City Center. Już w najbliższą niedzielę Ajantis powinien podać więcej szczegółów, ale miejsce i data się nie zmieni. Spotykamy się o godzinie 19.00 na Ajantisowym spotkaniu. Ogólnopolskie spotkanie potrwa do godziny 22, ale to oczywiście nie oznacza końca Lemingowych zabaw. Zaraz po tym udamy się w miasto do klubu lub pubu, który wspólnie wybierzemy.

Jeżeli ktoś z was będzie chciał pozostać na noc z soboty na niedzielę w Katowicach – to musicie szukać noclegu już teraz. Niestety z uwagi na dużą ilość gości na IEM, może to nie być takie proste, tak więc pomyślcie o tym już teraz. Pamiętajcie także, że noclegu nie musicie szukać konkretnie w Katowicach, w okolicy jest mnóstwo mniejszych miast oddalonych od centrum Katowic o około 5-7km. Radek mówi, że w Sosnowcu często sypia 🙂

IV zlot Prawdziwych Lemingów

Obserwujcie tą stronę oraz nasz FanPage by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Więcej szczegółów dostaniecie ode mnie oraz TheOlowa na naszych serwerze TeamSpeak3.

A jak było rok temu?:

Jeżeli szukacie hotelu to już 4 lemingi będą tutaj: http://hotelorion.pl/ i mają jeszcze wolne pokoje w cenie 130 zł w tym terminie.

 

Polecany film