Menu

Rekrutacja do klanu Prawdziwych Lemingów

 

Podoba ci się artykuł? Klikając w reklamę, przyczyniasz się do rozwoju strony.

Czołem żołnierze!

Jesteśmy grupą nie zawsze starych i odpowiedzialnych ludzi, którzy pomimo przeciwności losu postanowili nadal grać w Diablo 3. Jesteśmy ex-przedstawicielami klanu Pracowite Lemingi (klanu, który niestety już jest „martwy”). Niektórzy reprezentowali tenże klan od początku jego istnienia – tj. od kwietnia 2014 roku.

Z racji tego, że lider klanu Pracowite Lemingi porzucił podstawowe wartości, które przyświecały od zarania klanowi PL, takie jak: współpraca między sezonem i nie-sezonem, wzajemna pomoc oraz zignorował zupełnie fakt, że rekordy nie dla każdego są najważniejszym celem gry w D3, postanowiliśmy hurtowo tę społeczność opuścić. Nagminne łamanie zasad współpracy, choroba paragonoidalna oraz „parcie” na rekordy przyćmiło zupełnie wartości, dla których powołano do życia Pracowite Lemingi. Mając własną wizję klanu i jego funkcjonowania postanowiliśmy kontynuować ideę współpracy i dobrej zabawy w nowym klanie „ PRAWDZIWE LEMINGI „

Żeby nie wracały demony przeszłości, postanowiliśmy trzymać się kilku bezwarunkowych zasad.
– jesteśmy typowymi hobbystami i nigdy nie zapomnieliśmy że Diablo 3 to TYLKO GRA KOMPUTEROWA.
– Są setki ważniejszych rzeczy w życiu do roboty niż granie w gry i tę świadomość wśród naszej społeczności pielęgnujemy.
– w Diablo 3 doceniamy jedynie aspekt rozrywkowy gry, a w konsekwencji traktujemy ją tak, jak na to zasługuje – z dystansem. Diablo 3 nie jest ani grą na pieniądze, ani rywalizacją o złote kalesony. Nie jest również grą turniejową i takową raczej nie będzie.

Kogo stowarzyszamy:

– gracze trybu SoftCore D3 RoS nie sezon (paragon min. 500) oraz sezon,
– dolna granica wiekowa 25+ (uprzedzam, że nie ma wyjątków),od 20.10.2016 dolna granica wiekowa została obniżona do 21 lat ! i tu już nie ma wyjątków.
– górnej brak,
– ludzi dojrzałych emocjonalnie i z poczuciem humoru,
– ludzi, którzy będą chcieli stworzyć fajną paczkę znajomych (jeżeli grałeś kiedyś w klanie za czasów D2 lub D2 LoD, to pewnie wiesz, o co chodzi),
– nie oczekujemy, że będziesz siedział XX godzin dziennie/tygodniowo. Sami mamy prace, rodziny i D3 jest dla nas wyłącznie rozrywką.
– z racji pracy zawodowej grywamy głównie wieczorami i w weekendy, stąd jeżeli chcesz akurat nas spotkać w grze, to dobrze by było, abyś bywał w D3 RoS o podobnych porach.

Kilka zasad, których się trzymamy i je egzekwujemy:

– TS3, TS3 i TS3 !!!!!!!!!!!!! (brak regularnej obecności skutkuje usunięciem z klanu)
– wysoki poziom kultury,
– nasi Klanowicze nie mogą korzystać z żadnych nielegalnych programów typu BOTy czy MAP-HACKI.
-wymagamy aktywności w grze na poziomie przynajmniej 1 logowania na 14 dni( dłuższe przerwy proszę zgłaszać oficerom , lub pozostawić wiadomość na FB (brak informacji skutkuje usunięciem z klanu)
-kultura słowa !
-gra przede wszystkim z Klanowiczami (public w ostateczności)

Co możemy zaoferować:

– dobrą zabawę,
– towarzystwo ekipy, która z sukcesami walczyła na wysokich poziomach głębokich szczelin zarówno na sezonie jak i nie sezonie
– pokój TS3
– strona na Facebook : PRAWDZIWE LEMINGI
– ciepły kąt w szarym świecie D3
– rozmowy niekoniecznie na tematy z D3 związane
-TS -adres : ts.pershingo.pl

Przyjęcie do klanu tylko i wyłącznie po rozmowie na TS3 z którymś z oficerów (lista poniżej), niestety samo wysłanie chęci dołączenia do klanu nie wystarczy. Adres podany powyżej pokój Rekrutacja.

Lider klanu:
theolow#2899

Oficerowie (PRASTARE LEMINGI):

Pershingo#2105 (Witek GGK)
Baalberith#2165
Sadira#2269
BisT

Zapraszam serdecznie – theolow –

Polecany film