Menu

Świętujemy 20-lecie Diablo

Na dzień 31 grudnia przypada oficjalnie dwudziesta rocznica wydania pierwszej gry z serii Diablo!

Podoba ci się artykuł? Klikając w reklamę, przyczyniasz się do rozwoju strony.

Wkrótce Blizzard udostępni aktualizację 2.4.3 zawierającą wydarzenie rocznicowe wypełnione mnóstwem odwołań do gry, od której wszystko się zaczęło. Zanim jednak na dobre zaczniemy świętowanie, Blizzard chciałby wrócić do najlepszych wspomnień z Sanktuarium.

„…Dla niektórych z nas będą to wyprawy na Baala późną nocą, dokonywanie ostatniego podboju w trybie sezonowym albo długo wyczekiwane znalezienie Archanielskiego Kostura Apokalipsy. Inni z kolei nigdy nie zapomną pierwszego spotkania z Rzeźnikiem, pokonania Duriela po wielu trudach czy śmierci z ręki Maltaela (i późniejszego odpłacenia mu się tym samym)…”

„Bez względu na to, czy zagraliście w Diablo po raz pierwszy dwa dni, czy dwie dekady temu, Blizzard chce podziękować wam za niesłabnące oddanie tej serii. Wasze wsparcie i opinie pomagają kształtować świat Sanktuarium. Towarzyszenie wam w tej niezwykłej podróży to dla nas ogromny zaszczyt.

W miarę zbliżania się godziny, kiedy to Diablo rozpoczął swoje rządy grozy, wysączymy szklaneczkę ulubionego trunku ku jego czci. Mamy nadzieję, że zechcecie zrobić to samo i pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować wam za wasze zaangażowanie.”

Więcej znajdziecie pod tym linkiem.

Polecany film