Menu

Urodzinowy prezent Diablo?

Blizzard to chyba jedyny rodzic, który rozda prezenty urodzinowe swoim dzieciom znacznie po jubileuszu! Zdobył tym samym kolejny, tytułowy Level UP frustracji graczy!

Podoba ci się artykuł? Klikając w reklamę, przyczyniasz się do rozwoju strony.

Od wielu już lat Blizzard nie zmienia swoich przyzwyczajeń. Jednym z nich jest data publikacji nowych content patchy, która zawsze przypadała (w europie) na noc z wtorku na środę pomiędzy sezonami. Niestety w nocy z dnia 3 stycznia na 4 stycznia 2017 takiego patcha nie zobaczyliśmy i raczej ciężko będzie przewidzieć datę publikacji na Live Serverach. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie to miało miejsce dopiero chwilę przed rozpoczęciem 9 sezonu.

Osobiście jestem niezwykle zawiedziony, gdyż w 20 urodziny Diablo, Blizzard woli uhonorować HerthStone w specjalną bójkę (otwarcie dzisiaj wieczorem), Heroes of the Storm także w specjalną bójkę, która jest już aktywna i potrwa do piątku. Overwatch dostał wczoraj mową mapę a nasz solenizant co dostał? Powtórne i jakże pamiętne SOON. Dodatkowo dodaje goryczki wczorajszy post na stronie Diablo 3, informujący o wstępnych zmianach w nadchodzącym patchu oraz, że wkrótce on się pojawi – bagatelizując, o czym już pisał wcześniej więc wpis został powtórzony.

W ostatnich dniach da się wiele usłyszeć o Diablo, że mamy rocznicę, że należy to uhonorować, że Blizzard pamięta. Ale niestety całość akcji z 20th Anniversary ma jednak odniesienie nie do Diablo a do innych gier by sciągnąć potencjalnych kupców.

Blizzardzie! Jesteś okropnym rodzicem!

Polecany film